POSKYTNUTÍ SÍDLA FIRMY

Pokud se rozhodnete pro naše centrum, je samozřejmostí schválení sídla firmy, stejně tak i provozovny. Čtyřiadvacetihodinová služba zajišťuje přejímku pošty a zároveň vás upozorní, pokud je vaši společnosti dopravena zásilka libovolného přepravce. Vaše společnost je označena informačními tabulemi nejen na místech, které udává zakon, ale i tak, aby jste v rámci areálu byli snadno a přehledně dostupní.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

V současné době nabízíme volné kanceláře různých rozměrových ploch pro malé i velké společnosti. Nebojte se nás kontaktovat a rádi vám naše prostory předvedeme. Nabídka je široká a věříme, že pro vás najdeme ideální řešení.

PORADENSKÁ ČINNOST

Poradenská činnost v oblasti ekonomiky, Česká podnikatelka, je spřízněnou firmou Podnikatelského centra. Poskytuje pomoc při zakládání společností, účetní poradenství nebo školení v oblasti účetnictví.

kinosal

KINOSÁL

Kinosál se nachází v přízemí našeho centra a lze zde pořádat konference, kongresy, přednášky, výstavy, prezentace. Kongresová kapacita sálu je 120 osob a při divadelním uspořádání 205 až 220 osob. K využití je zde technika ozvučení sálu, plátno, televizní a video projektor, tlumení a zatmění světel. Možnost občerstvení v bufetu v hale před kinosálem.

kinosal

SPOLEČNÉ PROSTORY

Podnikatelské centrum se skládá z pěti vzájemné propojených budov. Vestibul i nákladové plochy jsou pod nepřetržitým dohledem recepce. Areál je přístupný 24/7 a v nočních hodinách je zabezpečen ostrahou, která se stará o bezpečí vašeho majetku. Recepce vám během dne převezme poštu, informuje vás v případě příjezdu přepravních společností, nebo vám pomůže s řešením nenadálích situácí souvisejících s vašemi pronajímanými prostory. Naše doména je vstřícnost a osobní přístup.

kinosal

LOKACE

Podnikatelské centrum v Hradci Králové se nachází na kraji městského centra v klidné lokalitě sousedící s Hradeckou univerzitou, či protékající řekou Orlicí.

V PODNIKATELSKÉM CENTRU TAKÉ NALEZNETE

parkování v areálu

PARKOVÁNÍ

V areálu se nachází soukromé zabezpečené parkoviště.

služby firmám

SLUŽBY FIRMÁM

Každá společnost vyžaduje specifické služby. Jdeme vám naproti.

kavárna v areálu

RESTAURACE

Veřejné prostory centra nabízejí možnost posezení nejen u kávy.

nákladová rampa

NÁKLADOVÁ RAMPA

Sklady a kanceláře jsou snadno přístupné z nákladových ramp.

24/7 ostraha areálu

OSTRAHA

O bezpečnost vás a vašeho majetku se stará dvacetičtyhodinová ostraha.

internet

INTERNET

Centrum nabízí nadstandardní služby v oblasti síťové infrastruktury.

Zasídlené společnosti