VŠE POD JEDNOU STŘECHOU

Podnikatelské centrum se nachází na kraji centra města Hradec Králové. Díky své lokalitě je vhodné pro sídlo společností různých odvětví a služeb. V blízkosti naleznete hlavní trasy přivádějící automobilní dopravu do města, stejně tak poklidné sady u řeky. Areál se skládá z mnoha multifunkčních budov a prostor, které přinášejí komfort vašemu podnikání.

NABÍDKA SLUŽEB

Našim cílem je spokojenost klintů a proto se snažíme stále modernizovat nejen prostory, ale také technické zázemí a služby. V areálu naleznete páteřní internetovou linku na kterou vaši společnost napojíme optickým kabelem. Je zde možnost serverhousingu a dalších služeb z oblasti síťové a bezpečnostní infrastruktury. Jedna z budov slouží energetické společnosti jako rozvaděč a tento partner nabízí našim klientům bezkonkurenční ceny energií.

SPOLEČNOSTI SOBĚ

Mnoho již zasídlených společností nabízí své služby široké veřejnosti a právě díky tomu můžete v areálu posedět na kávě, zajistit si celodenní stravování, zajít si ke kadeřnici, nebo dokonce využít služeb zasídlené mateřské školky.

BEZPEČNOST

Centrum je zabezpečeno 24/7 recepcí s ostrahou, která kontroluje noční vstupy do areálu, přejímá poštu a informuje společnosti o příjezdech přepravních společností. Vždy je tu někdo pro vás, aby vám v jakoukoliv hodinu mohl pomoci či poradit.

kinosal

KINOSÁL

Kinosál se nachází v přízemí našeho centra a lze zde pořádat konference, kongresy, přednášky, výstavy, prezentace. Kongresová kapacita sálu je 120 osob a při divadelním uspořádání 205 až 220 osob. K využití je zde technika ozvučení sálu, plátno, televizní a video projektor, tlumení a zatmění světel. Možnost občerstvení v bufetu v hale před kinosálem.

kinosal

SPOLEČNÉ PROSTORY

Podnikatelské centrum se skládá z pěti vzájemné propojených budov. Vestibul i nákladové plochy jsou pod nepřetržitým dohledem recepce. Areál je přístupný 24/7 a v nočních hodinách je zabezpečen ostrahou, která se stará o bezpečí vašeho majetku. Recepce vám během dne převezme poštu, informuje vás v případě příjezdu přepravních společností, nebo vám pomůže s řešením nenadálích situácí souvisejících s vašemi pronajímanými prostory. Naše doména je vstřícnost a osobní přístup.

kinosal

LOKACE

Podnikatelské centrum v Hradci Králové se nachází na kraji městského centra v klidné lokalitě sousedící s Hradeckou univerzitou, či protékající řekou Orlicí.

V PODNIKATELSKÉM CENTRU TAKÉ NALEZNETE

parkování v areálu

PARKOVÁNÍ

V areálu se nachází soukromé zabezpečené parkoviště.

kavárna v areálu

RESTAURACE

Veřejné prostory centra nabízejí možnost posezení nejen u kávy.

nákladová rampa

NÁKLADOVÁ RAMPA

Sklady a kanceláře jsou snadno přístupné z nákladových ramp.

24/7 ostraha areálu

OSTRAHA

O bezpečnost vás a vašeho majetku se stará dvacetičtyhodinová ostraha.

24/7 ostraha areálu

PORADENSTVÍ

Rádi vám poradíme v oblasti účetnictví a ekonomiky.

internet

INTERNET

Centrum nabízí nadstandardní služby v oblasti síťové infrastruktury.

Zasídlené společnosti

Mopra s.r.o. Manilot media s.r.o. MC projekt s.r.o. K-technologies s.r.o. Sudop Praha a.s. Sovička HK Hela PC Andritz Lindner odlitky s.r.o. Eurosat c.s. Globdata c.s. Gist s.r.o. Rockwell Automation s.r.o. Fincentrum a.s. Ncr Unicorn Systems a.s. d3arts
Všechny zasídlené společnosti