PROČ SÍDLIT U NÁS?

podnikatelské centrum je renomované středisko nabízející prostory k pronájmu kanceláří. v areálu se nachází řada široce zaměřených služeb, které mohou navzájem kooperovat, počínaje od servisu it, grafického studia, kadeřnictví, mateřské školky až po účetnictví. areál se nachází na kraji městského centra v hradci králové, proto je snadně dostupné a nabízí i vlastní parkoviště se stálou ostrahou.

Centrum nabízí mnoho služeb, které zefektivní chod vaší společnosti od vysokorychlostního připojení, serverhousingu, 24/7 ostrahy, vlastního parkoviště, nebo stravování přímo v areálu.

NABÍZÍME

Nabízíme různorodá kancelářská řešení na míru, včetně poradenské služby v blasti založení, správy a provozu společnosti nejne pro začínající společnosti. Rozsah kancelářských řešení je široký, od dlouhodobého či krátkodobého pronájmu kanceláře, skladů, školících učeben až po konferenční místnosti s bezdrátovým přístupem k internetu.

Snažíme se neustále rozšiřovat a zdokonalovat naší nabídku produktů a služeb, kterou stále využívají stovky klientů, jejich zaměstnanců a klientů.

kinosal

KINOSÁL

Kinosál se nachází v přízemí našeho centra a lze zde pořádat konference, kongresy, přednášky, výstavy, prezentace. Kongresová kapacita sálu je 120 osob a při divadelním uspořádání 205 až 220 osob. K využití je zde technika ozvučení sálu, plátno, televizní a video projektor, tlumení a zatmění světel. Možnost občerstvení v bufetu v hale před kinosálem.

kinosal

SPOLEČNÉ PROSTORY

Podnikatelské centrum se skládá z pěti vzájemné propojených budov. Vestibul i nákladové plochy jsou pod nepřetržitým dohledem recepce. Areál je přístupný 24/7 a v nočních hodinách je zabezpečen ostrahou, která se stará o bezpečí vašeho majetku. Recepce vám během dne převezme poštu, informuje vás v případě příjezdu přepravních společností, nebo vám pomůže s řešením nenadálích situácí souvisejících s vašemi pronajímanými prostory. Naše doména je vstřícnost a osobní přístup.

kinosal

LOKACE

Podnikatelské centrum v Hradci Králové se nachází na kraji městského centra v klidné lokalitě sousedící s Hradeckou univerzitou, či protékající řekou Orlicí.

V PODNIKATELSKÉM CENTRU TAKÉ NALEZNETE

parkování v areálu

PARKOVÁNÍ

V areálu se nachází soukromé zabezpečené parkoviště.

služby firmám

SLUŽBY FIRMÁM

Každá společnost vyžaduje specifické služby. Jdeme vám naproti.

kavárna v areálu

RESTAURACE

Veřejné prostory centra nabízejí možnost posezení nejen u kávy.

24/7 ostraha areálu

OSTRAHA

O bezpečnost vás a vašeho majetku se stará dvacetičtyhodinová ostraha.

24/7 ostraha areálu

PORADENSTVÍ

Rádi vám poradíme v oblasti účetnictví a ekonomiky.

internet

INTERNET

Centrum nabízí nadstandardní služby v oblasti síťové infrastruktury.

Zasídlené společnosti