SPOLUPRÁCE POD JEDNOU STŘECHOU

V areálu ne mnoho rozličných společností, které nabízejí své služby široké veřejnosti. Nebylo by pro vás mít to ke svému IT jen přes chodbu, catering o patro níž, nebo své reklamní studio jen ve vedlejší budově?

Jsme soukromá mateřská škola v Hradci Králové se sportovním zaměřením. Nabízíme individuální profesionální péči včetně předškolní přípravy. Děti jsou v péči pedagoga, logopeda, zdravotníka i odborníka přes zdravý pohyb – všichni s odborným vzděláním a rozsáhlou praxí.

tel: +420 775 556 676
interni linka:
web: www.studiosovicka.cz

Psychologická a psychoterapeutická ordinace

tel:
interni linka:
web:

Jsme oficiální obchodní zastoupení firmy Andritz Fiedler GmbH, vyrábějící děrované plechy, pro střední a východní Evropu.

tel: +420 495 510 642
interni linka:
web: www.derovany-plech.cz

Jsme předním dodavatelem profesionálních měřicích přístrojů a kompletních odborných služeb s nimi spojených. Poskytujeme odborné poradenství, pořádáme odborné semináře i specializovaná školení. Přístroje pouze neprodáváme, ale zajišťujeme i jejich kalibraci a záruční i pozáruční servis. Dále provádíme audity kvality a spotřeby elektrické energie, návrhy stabilizace napětí a kompenzace účiníku.
Od roku 2008 jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2008 pro dodávky a servis měřicí techniky.

tel: +420 241 762 724
interni linka:
web: www.blue-panther.cz

Profitujte z našich dlouholetých zkušeností v zajišťování výroby odlitků, strojírenských dílců a kabelové konfekce.

tel: +420 495 582 812
interni linka:
web: www.lindner-odlitky.cz

Eurosat CS spol. s r.o. je ryze česká obchodní společnost s více jak 15-ti letou tradicí, působící v oblasti zabezpečovacích a informačních technologií.

tel: +420 548 216 707
interni linka:
web: www.eurosat.cz

Společnost GLOBDATA a.s. se řadí mezi leadery v poskytování služeb pro provozovatele hromadné dopravy a municipálních služeb v České republice. Tým společnosti tvoří profesionálové s dlouholetou praxí v oblasti informačních technologií, telekomunikací, bankovnictví, kultury, ale i neziskového sektoru.

tel: +420 267 090 338
interni linka:
web: www.globdata.cz

Jsme softwarová a poradenská společnost. Pomáháme našim zákazníkům při dosahování jejich cílů díky rozvoji systému řízení, informačních systémů a informačních technologií.

tel: +420 495 809 311
interni linka:
web: www.gist.cz

Naše firma Mopra, s. r. o. z Hradce Králové provádí komplexní úklidové služby. Zajišťuje správu nemovitostí, mytí oken a výloh, praní koberců, vysátí vody, jednorázové a pravidelné úklidy, údržbu, správu a další práce dle dohody. Oslovte nás a staňte se dalšími spokojenými zákazníky.

tel:
interni linka:
web: mopra.sluzby.cz

Na řešení průmyslové automatizace jsou kladeny jedinečné požadavky. Stejná jsou i naše řešení. Nasloucháme Vám a využíváme našich zdrojů k vytváření nákladově efektivních řešení, která jsou založena na výsledcích. Může se jednat o jedinou, ale výkonnou součást. Bez ohledu na rozsah požadavků na automatizační řešení odpověď naleznete v partnerství s naší společností.

tel: +420 221 500 111
interni linka:
web: www.rockwellautomation.com

Přinášíme Vám širokou nabídku spotřebních materiálů a zařízení pro NDT, polygrafii a letecké snímkování. Naše společnost je autorizovaným distributorem technických RTG materiálů a zařízení značky Carestream Industrex, Labino, CGM CIGIEMME a Colenta. V naší nabídce najdete mnoho zařízení, pomůcek a doplňků jak pro oblast NDT, tak i polygrafii dalších renomovaných světových značek.

tel: +420 495 518 660
interni linka:
web: www.k-technologies.cz

tel:
interni linka:
web:

tel:
interni linka:
web:

Fincentrum přispívá od roku 2000 ke kultivaci finančního poradenství v ČR a na Slovensku. Díky nezávislému poradenství a vzdělávání poradců patří Fincentrum na obou trzích mezi tři nejvýznamnější firmy v oboru.

tel: +420 221 500 111
interni linka:
web: www.fincentrum.com

V NCR, uděláme každodenní jednodušší. Děláme to tím, že poslouchá našim zákazníkům, udržet své nejlepší zájmy v mysli, a vždy snaží, aby interakci s vaší firmou výjimečný zážitek. Čtěte dál a dozvíte se více o lidech, kteří vedou náš tým, naši společnost podle čísel, a jak jsme se stali světovým lídrem v oblasti spotřebitelských transakcí technologií.

tel: +420 221 500 111
interni linka:
web: www.ncr.com

tel:
interni linka:
web:

tel:
interni linka:
web:

tel:
interni linka:
web:

tel:
interni linka:
web:

Poskytujeme komplexní služby a řešení zahrnující procesy systémové integrace, zakázkového vývoje, provozu a primární i sekundární podpory informačních systémů. Zajišťujeme také kompletní dodávky ICT infrastruktury. Dodáváme školení a konzultace, a to i mimo rámec informačních a komunikačních technologií.

tel: +420 221 400 111
interni linka:
web: www.unicornsystems.eu/cz/

SUDOP PRAHA a.s. je projektová, konzultační a inženýrská společnost, specializovaná na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury, zejména železničních staveb, silničních a dálničních staveb, systémů městské hromadné dopravy.

tel: +420 498 655 928
interni linka:
web: www.sudop.cz

tel:
interni linka:
web:

d3arts.cz je malé nezávislé grafické studio specializující se v oboru reklamních služeb a vývojářství na poli grafiky, designerství a vizualizace. Naše služby pomáhají klientům najít obchodně úspěšné řešení či uživatelsky přívětivé webové stránky a grafická díla. Tvoříme také v oblasti reklamního filmu a digitální fotografie.

tel: 498 655 928
interni linka:
web: www.d3arts.cz

tel:
interni linka:
web:

tel:
interni linka:
web:

tel:
interni linka:
web:

tel:
interni linka:
web: www.newyorker.de/cz/

Firma SIGNUS je česká společnost působící v oblasti grafiky, tiskové a multimediální reklamy. Byla založena jako specializované grafické studio a polygrafické pracoviště se zaměřením na kvalitní grafický design a komplexní DTP služby. Dlouholeté novinářské zkušenosti nabízíme k profesionálním konzultacím v oblasti mediální reklamy a marketingu.

tel: +420 774 814 718
interni linka:
web: www.studiosignus.cz

Společnost MC Projekt, s.r.o. byla založena v roce 1997 jako inženýrská organizace v oboru elektro. Společnost ve spolupráci se svými partnery zajišťuje komplexní projektové, konzultační a dodavatelské služby v elektroenergetice.

tel: +420 495 510 770
interni linka:
web: www.mcprojekt.cz

Tradice našich kurzů již od roku 1998, lektorky s praxí a zkušenostmi, sledujeme nové sportovní trendy a pravidelně se účastníme školení. Získáváme medaile a úspěchy na soutěžích pro děti v tuzemských i mezinárodních soutěžích.

tel: +420 603 730 820
interni linka:
web: www.achiphop.cz

Dne 19. 5. 2007 uspořádala Taneční škola Rozmarýn pod vedením Vlaďky Hrbkové, první ročník soutěže nazvané „Přehlídka mladých tanečníků.” Umělecká vedoucí Baletu HKH (toho času Taneční školy Rozmarýn), soutěž založila z důvodu nedostatku soutěží v České republice.

tel: +420 737 722 218
interni linka:
web: www.odettehk.cz

Firma SOUTHERN-CROSS působí na Českém trhu od roku 2008 a s úspěchem provozuje dvě stravovací střediska – jídelnu na Bavlně, Veverkova 1343 a jídelnu STS, Bratří Štefanů 499 v Hradci Králové. Velmi úzce spolupracujeme s fotbalovým klubem FC Hradec Králové.

tel: +420 776 665 348
interni linka:
web: www.southern-cross.cz

Alkohol a cigarety rozvážíme pouze osobám starším 18ti let

tel: +420 737 722 218
interni linka:
web: www.alkopirati.cz

Zaměřuji se především na opravy obuvi(dámské, pánské, dětské).Dokáži opravit i další kožedělné zboží, především ve smylu šití a lepení.

tel: +420 799 797 380
interni linka:
web: www.botfix.cz

Společnost Manilot media je společnost zajišťující full service v oblasti reklamní a multimediální tvorby. Realizuje projekty v oblasti televizní a filmové produkce, vnitropodnikových systémů se zaměřením na online prodej a další.

tel: +420 775 640 062
interni linka:
web: www.manilot.cz

tel:
interni linka:
web:

Vějíř je nejen jedním z typických symbolů flamenca a španělské kultury vůbec, ve španělštině výraz „abanico“ také vyjadřuje bohatý výběr či širokou škálu nabídky. Byli bychom rádi, aby pro naše klienty tento název symbolizoval, že budou mít vždy možnost si vybrat z bohaté nabídky našich kurzů či individuální výuky přesně to, co jim nejlépe vyhovuje.

tel: +420 775 766 622
interni linka:
web: www.abanicodorado.cz

Výuka vychází z pojetí učení Tradiční čínské medicíny podle materiálů z Číny i zahraničních výukových center, ze zkušeností Univerzity Guangming v Beijingu, Univerzity TCM v Tianjinu, školy TCM prof. Leung Kokyuena, v kombinaci se zkušenostmi západní reflexní akupunktury a propojením se západní medicínou, ověřené za posledních 20 let. Výuka probíhá jako jednorázové víkendové semináře, nebo série 2-4 seminářů k danému tématu, nebo jako série seminářů v rámci školy TCM.

tel: +420 495 266 799
interni linka:
web: www.tcmlongmen.cz

Veronika v Stage Praha vede kurz salsy pro ženy. K salse ji přivedla Agnieszka Przyhoda. Je vícenásobnou mistryní ČR v párové i sólo salse, žákyní a kolegyní Doris Martinez. Kromě salsy se venuje i reggaetonu a karnevalové sambě. Je certifikovanou lektorkou zumby a držitelka mezinárodní třídy v latinsko-amerických a standardních tancích.

tel: +420 723 271 386
interni linka:
web: www.stagepraha.cz/lektori/veronika-lalova/

O stavbě nového domu nebo větší rekonstrukci obvykle přemýšlíme mnoho měsíců, zvažujeme varianty, priority, tvoříme si vizi. Pak přichází stavba samotná. Ta je spojena se spoustou rozhodnutí, které se v budoucnu velice špatně mění, pokud to vůbec je možné. Čas nás tlačí a nezřídka se stává, že zvolíme nejméně vhodné řešení.

tel: +420 499 599 231
interni linka:
web: www.mynest.cz

Chceme podpořit nejen české podnikatelky, ale i podnikatele. Chcete být lepší? Rádi Vám pomůžeme, jak zlepšit své služby, jak dobře hospodařit. Přijďte se k nám vzdělat - nabízíme širokou škálu seminářů a kurzů, které vedou zkušení lektoři!

tel: +420 603 396 035
interni linka:
web: www.ceskapodnikatelka.cz

tel:
interni linka:
web:

Kvalita, profesionalita a spolehlivost jsou základem myšlení naší společnosti. Které má vést ke spokojenosti našich zákazníků, Kvalita našich služeb je pod kontrolou našich manažerů, kteří jsou v pravidelném kontaktu s našimi klienty a operativně vyřizují případné připomínky a závady.

tel: +420 603 396 035
interni linka:
web: www.galgala.cz

Zasídlené společnosti