AKTUÁLNÍ NABÍDKA

V současné době nabízíme volné kanceláře různých rozměrových ploch pro malé i velké společnosti. Nebojte se nás kontaktovat a rádi vám naše prostory předvedeme. Nabídka je široká a věříme, že pro vás najdeme ideální řešení.

DLOUHODOBÉ PRONÁJMY

Svoji rozlohou a koncepcí nabízí Podnikatelské centrum flexibilní pracoviště pro malé, střední i velké společnosti. Areál nabízí mnoho služeb, které zpříjemní a zefektivní práci a pracovní prostředí. Restaurace, školka, servis IT, grafiké studio a mnoho dalších služeb, které jistě přijdou vhod.

ZASEDACÍ A KONFERENČNÍ MÍSTNOSTI

Zasedací místnost s vlastním barem a využitím cateringové služby přímo v areálu, kde můžete pořádat přednášky, školení a prezentace dle vašich potřeb. Sál je opatřen dataprojektorem s projekčním plátnem a možností připojení k internetu.

SERVER HOUSING

Naše centrum je připojeno třemi nezávislými poskytovateli k vysokorychlostnímu internetu a nabízí zabezpečené prostory opatřené zálohovanou energii k zajištění profesionálního datového centra v podobě server housingu

zasedací místnosti

Zasedací místnosti

Podnikatelské centrum nabízí zasedací a konferenční místnosti pro různorodé účely. Školící místnosti různých velikostí, zrdcadlový sál, nebo kinosál, který může pojmout až 220 osob. Prostory je možné pronajímat jednoúčelově, ale také i s dlouhodobým plánem.

nákladová rampa

Nákladová rampa

Pro účely zásobování jsou jednotlivé budovy areálu přístupné z nákladových ploch. V těsné blízkosti nákladových ploch se nacházejí skladovací prostory. Zabezpečení těchto prostor zajišťuje čtyřiadvaceti hodinová ostraha.

dvojbuňka

Dvojbuňka

Velký podíl kancelářských prostor je tvořen dvojkacelářemi, které mají vlastní sociální zařízemí. K pronájmu je k dispozici samostatná kancelář, nebo také celá dvojbuňka.

V PODNIKATELSKÉM CENTRU TAKÉ NALEZNETE

parkování v areálu

PARKOVÁNÍ

V areálu se nachází soukromé zabezpečené parkoviště.

služby firmám

SLUŽBY FIRMÁM

Každá společnost vyžaduje specifické služby. Jdeme vám naproti.

kavárna v areálu

RESTAURACE

Veřejné prostory centra nabízejí možnost posezení nejen u kávy.

nákladová rampa

NÁKLADOVÁ RAMPA

Sklady a kanceláře jsou snadno přístupné z nákladových ramp.

24/7 ostraha areálu

OSTRAHA

O bezpečnost vás a vašeho majetku se stará dvacetičtyhodinová ostraha.

24/7 ostraha areálu

PORADENSTVÍ

Rádi vám poradíme v oblasti účetnictví a ekonomiky.

Zasídlené společnosti