POSUĎTE SAMI

Díky své multifunkčnosti nabízí Podnikatelské centrum mnoho služeb. Areál se skládá z několika budov, které nabízejí prostory začínajícím menším společnostem, stejně tak i velkým podnikům vyžadující nadstandardní vybavení a prostory. Nabízíme vám vlastní transformaci společnosti ČEZ, díky které můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny elektrické energie. Centrum je napojeno na tři nezávislé optické linky a nabízí tak rozsáhlé možnosti v oblasti síťové infrastruktury od serverhousingu po optické připojení jednotlivých kanceláří. V současné době jsou u nás zasídleny desítky společností, které své služby nabízejí ostatním firmám i veřejnosti.

PORADENSKÁ ČINNOST

Poradenská činnost při zahájení podnikání, zakládání společností, optimalizaci ekonomických procesů a účetní poradenství (www.zacnetepodnikat.cz).

SÍŤOVÁ INFRASTRUKTURA

Jednotlivé prostory v areálujsou připojen pomocí optického vlákna, nebo pomocí bezdrátové sítě. Klientům je nabízena široká varianta technologických řešení na míru od zajištění přípojky kanceláře, přes zajištění serverhousingu přímo v areálu. Areál je připojen třemi nezávislými poskytovateli pomocí optického vlákna.

kinosal

KINOSÁL

Kinosál se nachází v přízemí našeho centra a lze zde pořádat konference, kongresy, přednášky, výstavy, prezentace. Kongresová kapacita sálu je 120 osob a při divadelním uspořádání 205 až 220 osob. K využití je zde technika ozvučení sálu, plátno, televizní a video projektor, tlumení a zatmění světel. Možnost občerstvení v bufetu v hale před kinosálem.

kinosal

SPOLEČNÉ PROSTORY

Podnikatelské centrum se skládá z pěti vzájemné propojených budov. Vestibul i nákladové plochy jsou pod nepřetržitým dohledem recepce. Areál je přístupný 24/7 a v nočních hodinách je zabezpečen ostrahou, která se stará o bezpečí vašeho majetku. Recepce vám během dne převezme poštu, informuje vás v případě příjezdu přepravních společností, nebo vám pomůže s řešením nenadálích situácí souvisejících s vašemi pronajímanými prostory. Naše doména je vstřícnost a osobní přístup.

kinosal

LOKACE

Podnikatelské centrum v Hradci Králové se nachází na kraji městského centra v klidné lokalitě sousedící s Hradeckou univerzitou, či protékající řekou Orlicí.

V PODNIKATELSKÉM CENTRU TAKÉ NALEZNETE

parkování v areálu

PARKOVÁNÍ

V areálu se nachází soukromé zabezpečené parkoviště.

kavárna v areálu

RESTAURACE

Veřejné prostory centra nabízejí možnost posezení nejen u kávy.

nákladová rampa

NÁKLADOVÁ RAMPA

Sklady a kanceláře jsou snadno přístupné z nákladových ramp.

24/7 ostraha areálu

OSTRAHA

O bezpečnost vás a vašeho majetku se stará dvacetičtyhodinová ostraha.

24/7 ostraha areálu

PORADENSTVÍ

Rádi vám poradíme v oblasti účetnictví a ekonomiky.

internet

INTERNET

Centrum nabízí nadstandardní služby v oblasti síťové infrastruktury.

Zasídlené společnosti